10 cytatów Les Brown’a inspirujących do podjęcia działań i spełniania marzeń!

with Brak komentarzy

rozgwieżdżóne niebo z księżycem

Les Brown to amerykański trener motywacyjny znany z swojego hasła przewodniego „To Jest Możliwe”. Nie miał łatwego startu w życiu jako czarnoskóry chłopak wychował się w rodzinie adopcyjnej, a w szkole uznano go za umysłowo upośledzonego. Mówiono mu, że szczytem jego osiągnięć może być praca woźnego. Wiele lat musiało minąć zanim zrozumiał, że jego rzeczywistość nie musi wyglądać tak, jak widzą ją inni. Zaczął wierzyć w siebie i sięgać po swoje marzenia. Przez wiele lat był znanym DJem oraz prowadził swój program telewizyjny. Swoje siły sprawdzał też w polityce i został wybrany jako do Izby Reprezentantów USA ze stanu Ohio. Obecnie zajmuje się motywowaniem innym do życia w pełni i wykorzystywania potencjału. Ostatnio wygrał też walkę z rakiem. „To jest możliwe” – pokazuje to doskonale na własnym życiu! Poniżej 10 cytatów Les Brown’a, które wybrałam dla Was:

  1. W życiu zawsze mierz wysoko. Celuj w księżyc. Nawet jeśli chybisz, wylądujesz pośród gwiazd.”

2.  ”Nie ważne skąd pochodzisz, czy gdzie jesteś, ważna jest Twoja wizja.”

3. „Nie musisz być mistrzem w czymś, żeby zacząć, ale musisz zacząć, aby być mistrzem.”

4. „Czyjeś opinie na Twój temat wcale nie muszą być Twoją rzeczywistością.”

5. Żyj pełny-umrzyj pusty! Co, jeśli umierając będziesz otoczony przez niespełnione marzenia? Jakie pomysły, wynalazki, dary umrą wraz z Tobą?”

6. ”W każdym jest moc, ale jeśli grasz bezpiecznie, to ona się nie pokaże. Pojawi się, jeśli zdasz sobie sprawę, dlaczego tu jesteś. Jest coś takiego, co masz zrobić. Możesz sprawić, by świat był lepszy.”

7. „Każdy człowiek umiera. Ale nie każdy żyje. Jedynymi ograniczeniami możliwości Twojego jutra są „ALE”, których używasz dzisiaj.”

8. ”Możesz iść ścieżką, którą chodzi większość albo wydeptać nową ścieżkę, po której pójdą inni.”

9. „Wybacz sobie porażki i błędy, które popełniłeś i idź dalej do przodu.”

10. „Za dużo ludzi nie żyje swoimi marzeniami, bo całą energię marnują na życie swoim strachem.”

 

Cytaty Les Brown'a część 2

osoba wyciągająca rękę do gwiazd

obrazki: www.freeimages.com